Oferta sprzedaży nieruchomości

Oferta sprzedaży nieruchomości w Dęblinie

Budynek handlowo - usługowy Dęblin

  • Numer oferty: 1467
  • Miejscowość: Dęblin
  • Powierzchnia: 2 105 m2

Okazja! Cena: 1 500 000 zł

Cena za m2: 712,59 zł

Parametry ogólne

  • Przeznaczenie lokalu: usługowo-handlowy, usługowy, handlowy, biurowy, produkcyjny, magazynowy
  • Umiejscowienie lokalu: budynek wolnostojący
  • Rok budowy: lata 80-te

Technologia, wyposażenie

  • Materiał wykonania budynku: cegła

Otoczenie

  • Miejsca parkingowe: na ulicy

Nieruchomość komercyjna – budynek produkcyjno – usługowy, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, składający się z dwóch segmentów okalających patio. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 7067m2, w Dęblinie na os. Lotnisko (największe osiedle wielorodzinne w Dęblinie), ok. 2km od centrum miasta. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną asfaltem, kostką i płytami betonowymi. Układ komunikacji wewnętrznej zapewnia swobodny dostęp do budynku oraz miejsca parkingowe.

Otoczenie nieruchomości to:

- od strony północnej ogródki działkowe

- od strony południowej i wschodniej zabudowa jednorodzinna

- od strony zachodniej osiedle domów wielorodzinnych.

Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, działka w całości położona jest w terenie przeznaczonym pod usługi komercyjne. Istnieje projekt podziału nieruchomości na 2 lub 3 mniejsze działki. Możliwy jest podział na 2 oddzielne budynki.

Budynek może spełniać bardzo wiele funkcji: handlowo – usługowych (centrum handlowe), oświatowych (przedszkole, szkoła prywatna), zdrowotnych (przychodnia, lecznica), lub inwestycje typu dom spokojnej starości, dom weselny, hotel, zajazd. Można go zaadaptować według własnego pomysłu i potrzeb.

Media dostępne – energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja, gaz, telefon. Działka ogrodzona ze wszystkich stron ogrodzeniem z siatki stalowej na słupach stalowych, brama wjazdowa automatyczna stalowa.

Budynek murowany, składający się z 2 segmentów połączonych ze sobą korytarzami okalającymi patio, wybudowany w latach 80-tych w technologii wielkiej płyty. Forma przestrzenna nieregularna. Większy segment jest wykończony. Wykończenie jest następujące: tynki cementowo – wapienne, okna PCV, częściowo drewniane starszego typu, drzwi zewnętrzne aluminiowe. Na posadzkach w kotłowni, sanitariatach i w biurze terakota, w pomieszczeniach produkcyjnych posadzka wyłożona specjalną żywicą. W sanitariatach oraz w pomieszczeniach produkcyjnych glazura, w części budynku posadzka z terakoty i paneli, ściany obłożone częściowo płytką elewacyjną i panelami, w łazience i kuchni glazura i terakota. W piwnicy zaadoptowano pomieszczenia wykorzystywane jako mieszkalne: w pokojach panele podłogowe i częściowo terakota, w aneksach kuchennych, na korytarzach i w sanitariatach terakota. Mniejszy segment jest w stanie surowym zamkniętym. Całkowita powierzchnia zabudowy to 929,12 m2, powierzchnia użytkowa - 2104,60 m2.

CENA DO NEGOCJACJI

Kursy walut

Kursy walut2018-12-11 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1642
1 USD3.6724
1 CHF3.6821
1 GBP4.6038
więcej